• TurkishEnglishGermany

Epoksi Ürünleri

Epoksi Astarlar  

Jotafloor Sealer

Çift bileşenli, amid kürlenmeli, epoksi esaslı bir boyadır. Şeffaftır. Atmosferik koşullara maruz kalan beton zeminlerde yapışma kabiliyetini artırmak için mükemmel bir penetrasyon sağlar. Uygun şekilde yüzey hazırlığı yapılmış betonarme yüzeyler için uygundur. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Sealer WB

Tek bileşenli, nano emülsiyon parçacıklarına sahip sızdırmazlık malzemesidir. Hızlı kurur. Alt tabakanın daha iyi penetrasyonu ve sızdırmazlığı sağlanmasına yardımcı olur. Düzgün hazırlanmış beton yüzeyler için özel olarak uygundur. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Solvent Free Primer

Çift bileşenli, solvent içermeyen, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir kaplamadır. Şeffaftır. Atmosferik koşullara açık beton yüzeylerde, yüzeye iyi tutunmayı sağlar. Özellikle düzgün hazırlanmış beton yüzeylerde, yüksek yapılı zemin kaplaması olarak tasarlanmıştır. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Screed Primer

Çift bileşenli poliamid kürlenmeli epoksi boyadır. Solventsiz bir üründür . Özellikle, atmosferik koşullarda sadece astarın ıslak olduğu zaman Jotafloor Screed ile birlikte uygulanması için tasarlanmıştır. Uygun şekilde yüzey hazırlığı yapılmış betonarme yüzeyler için uygundur. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Epoksi Ara Katlar  

Jotafloor SL Universal

Çeşitli seviyelerdeki mekanik ve kimyasal etkilere karşı farklı zemin tipleri için uygundur. Endüstriyel zeminler, laboratuarlar, hastaneler, gıda ve içecek üretim tesisleri, mutfaklar, yüksek teknoloji üretim tesisleri, mandıralar, depolar, fabrikalar ve hangarlar için özel olarak geliştirilmiştir. Az miktarda ondülasyonların kapatılmasında sıyırma kat olarak kullanılabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Glass Flake

İki bileşenli amine kürlenmeli cam pulcuklarla güçlendirilmiş epoksi boya. Yüksek katı maddeli ve yüksek yapılı bir üründür. Yüksek performanslı bir üründür. Özellikle aşırı derecede aşınmış ve yıpranmış bölgelerde, aşınma ve darbe dayanımlı boya olarak tasralanmıştır. Kaymaz bir yüzey istenildiği durumlarda boya sisteminde Jotafloor Non Slip kullanılabilir. Atmosfere açık koşullarda, boya sisteminin ara katı veya son katı olarak kullanılabilir. Beton yüzeylerde onaylı astarların üzerine uygulanabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Screed

Üç bileşenli polyamide kürlenmeli solventsiz epoksi sıva. Dayanıklı yüksek performaslı bir üründür . Son derece yüksek yapılı , mala ile uygulama yapılan bir üründür . Özellikle aşırı derecede aşınmış ve yıpranmış bölgelerde, daha yüksek aşınma ve darbe dayanımlı şap olarak tasarlanmıştır. Atmosfere açık koşullarda, boya sisteminin ara katı veya son katı olarak kullanılabilir. Beton yüzeylerde onaylı astarların üzerine uygulanabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Epoksi Son Katlar  

Jotafloor Tex

Çift bileşenli, solvent içermeyen, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir kaplamadır. Bakım tutumu kolay olan bir portakal kabuğu tekstürü oluşturmak için uygulanır. Mükemmel kimyasal, aşınma ve darbe dayanımı olan derzsiz bir yüzey oluşturur. Tekstürlü oluşu kaymaz bir yüzey sunar. İlave bir kaymazlık özelliği gerektiren durumlarda Jotafloor Non Slip Aggregates sisteme eklenebilir. Su üstü sistemlerde son kat olarak kullanılabilir. Beton yüzeylerde onaylı astarların üzerine uygulanabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Topcoat E

Çift bileşenli, solvent içermeyen, amin kürlenmeli epoksi esaslı bir kaplamadır. Yüksek performanslı bir üründür. Uygulanması kolaydır. Bu ürün Jotun’un Multicolor Industry (MCI) sistemi dahilinde geniş renk aralıklarında hazılanabilir. Renk ve parlaklık dayanımı mükemmeldir. Kimyasal, aşınma ve darbe dayanımı mükemmeldir. Kaymaz bir yüzey istenildiği durumlarda boya sisteminde Jotafloor Non Slip kullanılabilir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır. Beton yüzeylerde onaylı astarların üzerine uygulanabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Penguard Topcoat

Çift bileşenli poliamid kürlenmeli epoksi boyadır. Orta seviyede parlaklık dayanımı olan, parlak bir son kattır. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Hardtop AX

Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. Bu ürün tehlikeli hava kirleticileri (HAPs) listesindeki solventlerden herhangi birini içermez. Parlaklık seviyesi ve dayanımı çok yüksektir. Kimyasal dayanımı iyidir. Katı madde oranı yüksektir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Hardtop HB

Çift bileşenli, kimyasal kürlenmeli, alifatik akrilik poliüretan esaslı bir boyadır. Mat görünümlüdür ve parlaklık dayanımı çok iyidir. Yüksek yapılı bir üründür. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır. Ürün teknik föyü için tıklayınız.

Jotafloor Rapid Dry WB

Tek bileşenli fiziksel kurumalı su bazlı akrilik boya Hızlı kurumalıdır ve uygulanması kolaydır. Bu ürün Jotun’un Multicolor Decorative (MCD) sistemi dahilinde geniş renk aralıklarında hazılanabilir. Renk dayanımı iyidir. Kaymaz bir yüzey istenildiği durumlarda boya sisteminde Jotafloor Non Slip kullanılabilir. Atmosferik koşullara maruz kalan yapılarda son kat olarak kullanılır. Beton yüzeylerde onaylı astarların üzerine uygulanabilir. Ürün teknik föyü için tıklayınız.