• TurkishEnglishGermany

Kurumsal

2000’li yıllardan bu yana zemin alanında faaliyet gösteren aile şirketimizin ve Turco Yapı Kimyasalları markamızın vermiş olduğu tecrübe ve yenilikçi yüzümüz ile girişimcilik ruhumuzu birleştirerek epoksi zemin kaplama uygulamalarına yönelik başarıyı hedeflemiz gençleriz.

Faaliyette bulunduğumuz zemin sektöründe üyesi olduğumuz ve gurur duyduğumuz İSC ve Turco markalarının yanına 2014 yılından bu yana ASC markasını eklemiş olmaktan dolayı mutluyuz.

Türkiye’nin önde gelen projelerinden başarı ve teşekkür ile ayrılan firmamız, %200’lük büyüme oranını yakalamıştır ve bu yolda emin adımlarla yürümektedir.

Avrasya Tüneli, İstanbul 3. Havalimanı gibi mega projelerin yanı sıra Dünya çapında mimari ödüle sahip birçok projede uygulayıcı firma olarak bulunmaktayız.

Jotun Boya Yetkili Uygulama Bayii olan firmamız, uygulamarında standardizasyon, kalite ve garanti üçlemesini hedef alarak kısa zamanda sektörün öncüsü olmayı başarmıştır.

Piyasa şartları ve oluşan talepler karşısında beton parlatma alanında da faaliyet göstermeye başlayan firmamız teslim ettiği projeler ile bu alanda da kendini ispat etmiştir.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet

KaydetKaydet